Tord Björklund "Klinte"
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, karmstolar, 1 par, "Klinte", 1900-talets slut, för IKEA, stomme av förkromad metall, sits, rygg samt armstöd av läder, sitthöjd ca 36 cm
Smärre bruksslitage, sömmarna har delvis gått upp
865563
2021-01-18