Tord Björklund "Klinte"

Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, karmstolar, 1 par, "Klinte", 1900-talets slut, för IKEA, stomme av förkromad metall, sits, rygg samt armstöd av läder, sitthöjd ca 36 cm

Smärre bruksslitage, sömmarna har delvis gått upp

865563

2021-01-18