Bruno Mathsson "MI 806"
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, sideboard / förvaringsskåp, "MI 806", Bruno Mathsson International, modell formgiven 1967, fanerat med masurbjörk, spännben i kromat stål, etikettmärkt, längd 210, bredd 46, höjd 72 cm, nycklar finns
Saknas ett parti av bakstycket, bruksslitage
865569
2021-01-19