Gertrud Wiselgren oljemålning

Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning
Gertrud Wiselgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERTRUD WIESELGREN, (född 1929): "Utsikt från Svartensgatan", signerad Gertrud Wieselgren samt daterad -86 a tergo, olja på duk, ca 65x48 cm

865581

2021-01-18