Soffbord i teak

Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, löstagbara ben, längd 151 cm, bredd 51,5 cm, höjd 45,5 cm.

Ställvis slitage.

865594

2021-01-18