Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, grönmålat, tvådelat, två skåpsdörrar med räfflad dekor, vardera skåpdel med två hyllplan, höjd ca 209, bredd ca 105 cm

Bruksslitage, nedre delen med genomgående spricka, nyckel finns

865598

2021-01-19