Hörnskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, grönmålat, tvådelat, två skåpsdörrar med räfflad dekor, vardera skåpdel med två hyllplan, höjd ca 209, bredd ca 105 cm
Bruksslitage, nedre delen med genomgående spricka, nyckel finns
865598
2021-01-19