Börje Martinsson oljemålning

Börje Martinsson oljemålning
Börje Martinsson oljemålning
Börje Martinsson oljemålning
Börje Martinsson oljemålning
Börje Martinsson oljemålning
Börje Martinsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BÖRJE MARTINSSON (född 1931): "Bihus", monogramsignerad BM, olja på duk, ca 39x51 cm

UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, Utsällningskatalog nr 396, 1976

865602

2021-01-21