Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BÖRJE MARTINSSON (född 1931): "Bihus", monogramsignerad BM, olja på duk, ca 39x51 cm
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, Utsällningskatalog nr 396, 1976
865602
2021-01-21