Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): (3) Havsmotiv, signerade och daterad V. Kliuchnikov -11, olja på duk, vardera ca 17x26 cm, oramade
865612
2021-01-21