Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, bestående av matsalsbord med 2 iläggsskivor (varav 1 med sarg), 8 stolar, bordets höjd ca 77, diameter 110, iläggsskivor om 48, stolarnas sitthöjd 45 cm

Slitage, brått, lagningar, stolar i olika nyanser, repor på bord

865618

2021-01-23