Håkan Bengtsson

Håkan Bengtsson
Håkan Bengtsson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Virrvarr, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 2015, 12/15, gicleé print, ca 83x84 cm

865630

2021-01-18