Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OSCAR HULLGREN (1869-1948): Kustmotiv, monogramsignerad och daterad O. H., -47, olja på pannå, ca 41x52 cm
Zustandsbeschreibung
865633
2021-01-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner