Oscar Hullgren

Oscar Hullgren
Oscar Hullgren
Oscar Hullgren
Oscar Hullgren
Oscar Hullgren
Oscar Hullgren

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Kustmotiv, monogramsignerad och daterad O. H., -47, olja på pannå, ca 41x52 cm

Zustandsbeschreibung

865633

2021-01-20