Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

4 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Conception 8", signerad Albert Johansson, datering 1985, olja på pannå, ca 57x88 cm

865638

2021-01-19