Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, SKÅL MED LOCK, ASKAR, 6 dlr., porslin, Kina, 1900-talets början, polykrom dekor, höjd 6-14, diameter 8-13 cm

Nagg, slitage

865643

2021-01-20