Vas Murano

Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VENINI, vas, glas, Murano, Italien, randigt glas i grönt och rött, otydlig gummistämpel ITA..., höjd ca 15 cm

Undersida med slitage och repor

865645

2021-01-19