Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SVENSKT TENN, bordsarmaturer, 1 par, alabaster, modellnr 2585, 1960/70-tal, i form av kolonn, höjd inkl. skärmar ca 63 cm
Nagg, slitage, en något sned
865648
2021-01-20