Bordsarmaturer Svenskt Tenn

Bordsarmaturer Svenskt Tenn
Bordsarmaturer Svenskt Tenn
Bordsarmaturer Svenskt Tenn
Bordsarmaturer Svenskt Tenn
Bordsarmaturer Svenskt Tenn
Bordsarmaturer Svenskt Tenn
Bordsarmaturer Svenskt Tenn
Bordsarmaturer Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SVENSKT TENN, bordsarmaturer, 1 par, alabaster, modellnr 2585, 1960/70-tal, i form av kolonn, höjd inkl. skärmar ca 63 cm

Nagg, slitage, en något sned

865648

2021-01-20