Hans Norsbo etsning
Vollendet
2021-01-19
865650
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HANS NORSBO (1897-1955): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Hans Norsbo 1950, etsning, bildmått ca 34,5x25 cm
Gulnad