Hans Norsbo etsning

Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

HANS NORSBO (1897-1955): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Hans Norsbo 1950, etsning, bildmått ca 34,5x25 cm

Gulnad

865650

2021-01-19