Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993) "Följe hem", monogramsignerad RP, olja på pannå, ca 33x41 cm

865653

2021-01-19