Kudde allmoge 1800-tal

Kudde allmoge 1800-tal
Kudde allmoge 1800-tal
Kudde allmoge 1800-tal
Kudde allmoge 1800-tal
Kudde allmoge 1800-tal
Kudde allmoge 1800-tal
Kudde allmoge 1800-tal
Kudde allmoge 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

800 SEK

KUDDE, allmoge, daterad 1831, ca 75x56 cm

865664

2021-01-20