Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets tredje kvartal, betsad bok, delvis svartmålade, vardera låda samt tidningshylla, bredd 51 cm, djup 30 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage, senare målning.

865672

2021-01-24