Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets tredje kvartal, betsad bok, delvis svartmålade, vardera låda samt tidningshylla, bredd 51 cm, djup 30 cm, höjd 55 cm.
Bruksslitage, senare målning.
865672
2021-01-24