Skåp Slotts Barbro allmogestil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, allmogestil, daterad 1981, Slotts Barbro, kurbitsmålad, invändigt med hyllplan, höjd ca 205, 125x55 cm

Bruksslitage, märken förekommer

865679

2021-01-20