Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), komposition, signerad samt daterad 59, numrerad 39/80, oramat blad, bladmått ca 56x76 cm
blekt papper, märke efter tape, hanteringsveck
865683
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här