Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAMAR, 6 st, 1900-tal, förgyllda, delvis med pastellage.
Innermått ca 62x51/ 78,5x55/ 55x46,5/ 50,5x46/ 110,5x73/ 76,5x102,5 cm
Slitage och skador
865723
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här