Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAMAR, 5 st, 1900-tal, förgyllda, delvis med pastellage.
Innermått ca 97x41,5/ 74,5x55/ 77x56/ 116x89,5/ 112x74,5 cm
865725
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här