Tavelramar

Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAMAR, 5 st, 1900-tal, förgyllda, delvis med pastellage.
Innermått ca 97x41,5/ 74,5x55/ 77x56/ 116x89,5/ 112x74,5 cm

865725

2021-01-18