Brevpress pietra dura
Vollendet
2021-01-22
865763
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
BREVPRESS, Italien 1800-talets senare del, pietra dura med dekor av turturduvor och blommor i blått och grönt, höjd 2, 17,5x12,5 cm
nagg