Brevpress pietra dura

Brevpress pietra dura
Brevpress pietra dura
Brevpress pietra dura
Brevpress pietra dura
Brevpress pietra dura
Brevpress pietra dura
Brevpress pietra dura
Brevpress pietra dura

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BREVPRESS, Italien 1800-talets senare del, pietra dura med dekor av turturduvor och blommor i blått och grönt, höjd 2, 17,5x12,5 cm

nagg

865763

2021-01-22