Stekfat

Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKFAT, Obernai, Sarreguemines, France, porslin, 1900-tal,ca 59x24 cm

krackelyr

865767

2021-01-30