Kamelsadel/pall

Kamelsadel/pall
Kamelsadel/pall
Kamelsadel/pall
Kamelsadel/pall
Kamelsadel/pall
Kamelsadel/pall

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

KAMELSADEL/PALL, 1900-tal, stomme av trä, textil klädsel, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

865768

2021-01-30