Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON, Gudsmodern från Kazanskaja, Ryssland 1800-talets förra hälft ca 31x27 cm

Ställvis restaurerad, Äldre lagning

865770

2021-01-20