Lena Bergström mattor "Björk"
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA BERGSTRÖM, mattor (2), "Björk" Design house, läder samt ull, två storlekar, storlek ca 140x230 cm respektive 70x130 cm
Slitage, bruksspår, ställvis med fläckar och märken, kantskador
865780
2021-01-30