Lena Bergström mattor "Björk"

Lena Bergström mattor
Lena Bergström mattor
Lena Bergström mattor
Lena Bergström mattor
Lena Bergström mattor
Lena Bergström mattor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA BERGSTRÖM, mattor (2), "Björk" Design house, läder samt ull, två storlekar, storlek ca 140x230 cm respektive 70x130 cm

Slitage, bruksspår, ställvis med fläckar och märken, kantskador

865780

2021-01-30