Mårten Andersson oljemålning

Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

30 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Eremitens soluppgång", signerad Mårten, olja på duk, 41x33 cm

865783

2021-01-19