Klaffbord omkring 1900
2021-01-20
865784
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KLAFFBORD, omkring 1900, furu, höjd ca 77, 108x56 (104) cm
Repor, märken, slitage