Sidobord 1

Sidobord 1
Sidobord 1
Sidobord 1
Sidobord 1
Sidobord 1
Sidobord 1

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, bordsskiva och ben i massivt trä, bordsskiva skiktlimmad, höjd rund skiva ca 54cm, diameter ca 36 cm, kvadratisk ljusgrå bas i metall, läderband

brukslitage, repor

865815

2021-01-25