Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER, 1900-tal, bestående av: skedar, smörknivsställ, drinkpinne, total vikt ca 478 g

Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor, bucklor

865846

2021-01-30