Petter Thoen färglitografi
Vollendet
2021-01-19
865850
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, samt My lips are sealed, signerade Thoen, 187/350, resp. 2/90, färglitografier, bladmått, ca 32x46, resp. 36x30 cm
Oramade blad