Petter Thoen färglitografi

Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Wow, samt My lips are sealed, signerade Thoen, 187/350, resp. 2/90, färglitografier, bladmått, ca 32x46, resp. 36x30 cm

Oramade blad

865850

2021-01-19