Väglampetter 1 par
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, oscarianska, bronserade stommar, behängd med olikslipade prismor, 3 armar, löstagbara från sina fästen, höjd ca 30 cm
Lösa prismor medföljer, prismor med skador förekommer
865852
2021-01-18