Väglampetter 1 par

Väglampetter 1 par
Väglampetter 1 par
Väglampetter 1 par
Väglampetter 1 par
Väglampetter 1 par
Väglampetter 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, oscarianska, bronserade stommar, behängd med olikslipade prismor, 3 armar, löstagbara från sina fästen, höjd ca 30 cm

Lösa prismor medföljer, prismor med skador förekommer

865852

2021-01-18