Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPOR, s.k. saxlampa, i mässing, 1900-tal, saxarm samt kupa djup ca 45-75 cm
Lagningar och lödningar
865857
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här