1 par vägglampor industri

1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri
1 par vägglampor industri

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPOR, s.k. saxlampa, i mässing, 1900-tal, saxarm samt kupa djup ca 45-75 cm

Lagningar och lödningar

865857

2021-01-23