Richard Ryan
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): två serigrafier ur mappen "Mi sono perso a Roma": "Colosseum Car Crash" samt "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", signerade Ryan, numrerade 57/350, samt 236/350, bladmått ca 48 x 62 cm
Oramade blad. Enstaka mjuka veck i hörn.
865861
2021-01-24