Gert Marcus, Komposition

Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition
Gert Marcus, Komposition

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Komposition, litografi, signerad och daterad -60, upplaga 4, 33x59 cm

Ngt gulnad

865862

2021-02-28