Nattduksbord ett par

Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, ett par, 1900-talets andra hälft, fanér i ek, låda i sarg, höjd ca 57, 43x47 cm

Slitage, fläckar

865864

2021-01-20