Strålkastare för fartyg

Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

STRÅLKASTARE, för fartyg, Francis Searchlights, England, mässing, elektrifierad, 1900-tal, höjd ca 63 cm

Zustandsbeschreibung

Skador: Smärre slitage, anlupen

865865

2021-01-23