Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
STRÅLKASTARE, för fartyg, Francis Searchlights, England, mässing, elektrifierad, 1900-tal, höjd ca 63 cm
Zustandsbeschreibung
Skador: Smärre slitage, anlupen
865865
2021-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner