Karmstolar ett par
2021-01-18
865881
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR ett par, 1900-talets första hälft, stomme i massivt trä med intarsiadekor, klädd och stoppad sits samt ryggbricka, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med slitage och fläckar, stomme med åldersrelaterad nötning