Uno Vallman
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1977, pastell, ca 50 x 63 cm
Kuntoraportti
865886
Päivämäärä:
2021-01-18