Takryttare

Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKRYTTARE, Kina, möjligen Mingdynastin, I form av sittande fouhund, glaserad keramik, höjd 29 cm

Åldersrelaterat slitage med nagg och färgbortfall

865887

2021-01-30