Matgrupp Herrgården Carl Malmsten

Klubbat för:

8 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 6 dlr, Åfors, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, diameter 115, 4 stolar samt 1 karmstol, sitthöjd ca 43 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, märken

865908

Päivämäärä:

2021-01-20