Matgrupp Herrgården Carl Malmsten
Klubbat för:
8 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 6 dlr, Åfors, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, diameter 115, 4 stolar samt 1 karmstol, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, märken
865908
Päivämäärä:
2021-01-20