Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
LJUSSTAKAR, mässing, 3 st, 1900-talets fjärde kvartal, runt fotplatta med smalt skaft samt trumpetformad ljuspipa, höjd 20,5 - 30,5 cm.
Bruksslitage.
865912
2021-01-30