Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

LJUSSTAKAR, mässing, 3 st, 1900-talets fjärde kvartal, runt fotplatta med smalt skaft samt trumpetformad ljuspipa, höjd 20,5 - 30,5 cm.

Bruksslitage.

865912

2021-01-30